Dzikie koty

TGR

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-17 12:01:04

Nimfa

DZIKI KOT

Skąd: Polska ;)
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 25
ChatBox: Nimfa

Współpraca z sojuszem The Laxandor (LaX) ?

Co myślicie o sojuszu  The Laxandor (LaX)  ?
Chcielibyście zacząć z nimi współpracę?
Macie jakieś za i przeciw ??
Może jakieś propozycje nawiązania z nimi kontaktu ?
Ewentualnie sami  zaproponujcie jakiś sojusz, z którym moglibyśmy utrzymywać przyjazne stosunki.




Widzę, że nie ma chętnych, temat ostatecznie będę musiała zamknąć, jeżeli  to się nie zmieni.


Gdzie dwóch się bije tam trzeci zyska ;D

Offline

#2 2009-05-17 16:14:41

Cienias'ka

Przywódca

10151642
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2009-01-07
Posty: 56

Re: Współpraca z sojuszem The Laxandor (LaX) ?

Nazwa nic mi nie mówi i przydałoby się więcej informacji na temat tego sojuszu i powód dla czego ten a nie NVM naprzykład.
Sojusz ten utrzymuje się na podobnym poziomie jak nasz a wiekszość graczy zamieszkuje okolice 48-56:76-88, zachowują bardzo ładny stosunek punktowy (ogólne do generałów więcej niż 1%) i myślę że wiele można by się od nich nauczyć.
Proszę podać czy ktoś już współpracuje z ludźmi z tego sojuszu i co ogólnie o tym myślicie.


Przywódca Akademii sojuszu FENIKS (reTGR) - Dzikie Koty (TGR)

Offline

#3 2009-05-17 18:00:30

Nimfa

DZIKI KOT

Skąd: Polska ;)
Zarejestrowany: 2009-05-10
Posty: 25
ChatBox: Nimfa

Re: Współpraca z sojuszem The Laxandor (LaX) ?

Jak na razie mamy z nimi jeden traktat dób kulturowych i wiem z kim dokładnie, ale myślę, ze współpraca mogłaby się z nimi udać.

    www.laxander.pun.pl

To jest link do ich forum, muszę stwierdzić że jest dosyć ubogie w ich aktywność. Najaktywniejsza osoba z 10 (najaktywniejszych) ma 21 postów, fakt nie znam daty utworzenia forum, może dopiero zaczynają. Jeżeli chodzi o współpracę to nie tylko my możemy się od nich uczyć, przecież takie kontakty działają w obie strony .

Jeżeli macie ich sojuszników gdzieś blisko siebie to spróbujcie zagadać, pomyśleć i zaproponować jakąś współpracę, a tu czekamy na wasze opinie.


Gdzie dwóch się bije tam trzeci zyska ;D

Offline

Dzikie Koty

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDarłówko campingi